سمپاشی و ضدعفونی منازل

دفع حشرات موذی با خدمات سمپاشی منازل و اماکن

حشرات موذی باوجوداینکه جثه‌ای بسیار ریز دارند اما توانایی دارند آسایش را از خانواده سلب کنند. برخی از حشرات اگرچه با چشم عادی دیده نمی‌شوند اما آسیب‌هایی جدی به خانه و لوازم آن و همچنین آسایش و سلامت اعضا خانواده وارد می‌کنند. شاید شما هم پس از نظافت آشپزخانه و استفاده از حشره‌کش همچنان شاهد حضور این مهمانان ناخوانده در منزل خود باشید. تقریباً همه ما در طول زندگی به نوعی با انواع حشرات موذی مانند سوسک، مگس و پشه برخورد داشته‌ایم و به دنبال راهی برای رهایی از دست آن‌ها بوده‌ایم. در گذشته از روش‌های سنتی دفع حشرات استفاده می‌شد که گاهی هنوز هم کاربرد دارند؛ اما با افزایش جمعیت حشرات و جانوران موذی، روش‌های سنتی جوابگو نیست و نیاز به سمپاشی منزل و ساختمان با استفاده از سم‌های کنترل شده ضروری است. واقعیت این است که دنیای حشرات و موجودات ریز مزاحم آن‌قدر متنوع و پیچیده است که دیگر با اقدامات ساده از بین نمی‌روند و باید اقدامی مؤثر به نام سمپاشی ساختمان انجام داد.

اما وقتی تصمیم به سمپاشی ساختمان می‌گیریم چطور باید یک شرکت سمپاشی معتبر پیدا کنیم؟ برای سمپاشی سوسک و مورچه از کدام سم استفاده کنیم؟ بهترین شرکت سمپاشی منازل برای موش در تهران کیست؟ برای سمپاشی منازل برای سوسک از چه کسی کمک بگیریم؟ بهترین سمپاش مسکونی در تهران کدام شرکت است؟ بهترین شرکت سمپاشی منازل در تهران کجاست؟ اگر شما هم به دنبال دفع حشرات موذی هستید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین شرکت سمپاشی منزل و ساختمان دسترسی داشته باشید که با سمپاشی آپارتمان، سمپاشی رستوران و سمپاشی اماکن عمومی و مسکونی و هر ساختمانی که مدنظرتان هست، جلوی رشد و نمو حشرات و جانوران موذی را بگیرید تا زندگی راحت و آسوده‌تری داشته باشید.

چه زمانی به شرکت سمپاشی منازل نیاز داریم؟

همه ما ممکن است با مشکلاتی درزمینه حضور حشرات در محیط زندگی خود مواجه شده باشیم. برخی از این حشرات و موجودات مزاحم مثل مگس و پشه فصلی هستند و برخی دیگر نیز مانند سوسک ریز و سوسک حمام حضوری دائمی دارند که لازم است در کوتاه‌ترین زمان آن‌ها را از بین ببریم. گاهی سمپاشی زمستانه و گاهی سمپاشی تخصصی برای دفع حشرات کمک می‌کند از مزاحمت‌های این موجودات خلاص شویم. معمولاً در مواقع زیر به سمپاشی کردن ساختمان نیاز داریم:

 • زمانی که حشرات موذی را در خانه، آپارتمان، رستوران، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و محیط اطراف خود مشاهده کنیم و تصمیم به دفع آن‌ها بگیریم.
 • هنگامی‌که قصد نظافت منزل یا خانه‌تکانی داریم و برای جلوگیری از هجوم حشرات نیاز به سمپاشی داریم.
 • هنگامی‌که حضور حشراتی مانند موریانه و بید را در بدنه وسایل چوبی احساس کنیم و نیاز به سمپاشی موریانه و بید داشته باشیم
 • هنگامی‌که در خانه یا اطراف آن حیواناتی مانند موش، مار و هزارپا مشاهده شود و تصمیم به سمپاشی برای موش و جانوران موذی بگیرید.
 • زمانی که بخواهیم کابینت‌ها، پارکت لمینت کف و محصولات چوبی و MDF را سمپاشی سوسک ریز کنیم.
 • زمانی‌که سیستم فاضلاب، چاه فاضلاب، انبار و سرویس‌های بهداشتی نیاز به سمپاشی سوسک حمام داشته باشد.
 • زمانی که برای محیط‌های اداری، بیمارستان، رستوران و آشپزخانه نیاز به سمپاشی دفع حشرات داریم.

البته مواردی که در آن‌ها به سمپاشی خانه و ساختمان نیازمندیم بسیار زیاد و متنوع است. بهتر است قبل از اینکه خودتان دست‌به‌کار شوید و با سم‌های مختلف به مبارزه با حشرات بپردازید، از یک متخصص کمک بگیرید تا با شناخت حشرات، سم‌های موردنیاز را به شما معرفی کند تا به‌طور تضمینی از شر حشرات موذی راحت شوید.

مستر سرویس چه خدماتی در زمینه سمپاشی خانه و ساختمان ارائه می‌کند؟

حشرات موذی به‌قدری آزاردهنده هستند که هرگاه در ساختمان مسکونی و اداری و تجاری خود به جانوران و حشرات موذی برخورد داشتید می‌توانید از خدمات سمپاشی حشرات که مسترسرویس به شما ارائه می‌دهد استفاده کنید. مسترسرویس خدمات زیر را برای دفع حشرات موذی و دفع جانوران موذی ارائه می‌کند:

 • سمپاشی منزل، آپارتمان، مغازه و رستوران
 • سمپاشی بیمارستان، ادارات، شرکت و مراکز تجاری
 • سمپاشی سرویس بهداشتی، حمام، چاه فاضلاب، انبار
 • سمپاشی تخصصی پارکت، لمینت، چوب و ام دی اف
 • دفع حشرات موذی مانند سوسک ریز، کک، شپش، مورچه، موریانه، هزارپا و تمامی حشرات موذی
 • دفع جانوران موذی موش، مار و جانوران موذی
 • سمپاشی تضمینی و تخصصی انواع جانوران و حشرات

سفارش آنلاین خدمات سمپاشی منازل از مستر سرویس چه مزیتی برای من دارد؟

 • امکان سفارش آنلاین و تعیین روز و ساعت: برای دسترسی به یک سمپاش ساختمانی لازم نیست وقت خود را در خیابان‌ها تلف کنید. در هر زمان که حضور جانوران موذی را در محیط اطراف خود احساس کردید برای سمپاشی تخصصی انواع جانوران و حشرات فقط کافی است از مسترسرویس به‌صورت آنلاین درخواست بدهید و با تعیین روز و ساعت، از متخصص بخواهید تا در مکان موردنظر شما حاضر شود.
 • دسترسی به متخصصان مورداطمینان در کمترین زمان: در بعضی مواقع افراد خانواده برای از بین بردن حیوانات موذی، بدون در نظر گرفتن خطرات و مسمومیت‌های احتمالی که افراد خانواده را تهدید می‌کند اقدام به استفاده از آفتکش‌ها می‌کنند. مسترسرویس متخصصانی متعهد و مجرب را در اختیار دارد که بدون صرف وقت و هزینه اضافی راه‌حل‌های قطعی برای از بین بردن این جانوران دردسرساز را به شما ارائه می‌کنند. از سمپاشی منازل غرب و شرق تهران تا سمپاشی منازل شمال و جنوب تهران و البرز در مستر سرویس قابل سفارش است.
 • انجام انواع خدمات سمپاشی ساختمان: متخصصان پس از ارزیابی محل موردنظر، با توجه به محیط، نوع جانوران موذی و زمان مناسب اقدام به سمپاشی می‌کنند، همچنین در صورت نیاز به سمپاشی در نوبت‌های دیگر راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند کرد. اگر قصد سمپاشی تضمینی منزل را دارید، اگر به دنبال مرکز سمپاشی منازل معتبر هستید، اگر تصمیم به سمپاشی منازل برای پشه، سوسک، ساس و… را دارید، مسترسرویس بهترین شرکت های سمپاشی دارای مجوز را به شما معرفی کند.
 • بازدید و کارشناسی رایگان: قبل از شروع سمپاشی حضور متخصصان در ارزیابی محیط برای کسب نتیجه بهتر ضروری است. شناسایی حشرات، انتخاب سم مناسب برای دفع حشرات و همچنین برآورد هزینه، کاری است که متخصصان ما با بازدید رایگان از ساختمان شما انجام می‌دهند تا تصمیم بهتری برای دفع حشرات بگیرید.
 • پشتیبانی مسترسرویس: از زمانی که ثبت سفارش خدمات سمپاشی ساختمان را انجام می‌دهید تا پایان کار و حتی پس از اتمام کار، تیم پشتیبانی مسترسرویس در خدمت شماست تا در صورت هرگونه سؤال و یا بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند. همچنین می‌توانید وضعیت رضایتمندی خود را از خدمات مسترسرویس را با ما درمیان بگذارید تا در اولین فرصت دغدغه‌هایتان را برطرف کنیم.

سمپاشی سوسک یا ساس؟ برای سمپاشی کدام مکان‌ها و کدام حشرات از مستر سرویس کمک بگیریم؟

مستر سرویس برای هر نوع سمپاشی و دفع حشرات و جانوران موذی آماده است. فرق نمی‌کند تصمیم به سمپاشی حمام و سرویس بهداشتی منزل گرفته باشید و یا قصد سمپاشی ادارات، سمپاشی بیمارستان و حتی سمپاشی انبار را داشته باشید زیرا برای دفع هر نوع جانوری از سم‌های مخصوص به آن استفاده می‌کند. گاهی سمپاشی ارگانیک و گاهی سمپاشی با سم‌های قوی و مهلک که هرکدام نسبت به جانوران و حشرات مختلف انتخاب می‌شوند.

برای سمپاشی حشرات موذی ازجمله سمپاشی ساس، سمپاشی بید، سمپاشی کک، سمپاشی شپش، سمپاشی مگس تا سمپاشی جانوران موذی مانند سمپاشی موش و سمپاشی مارمولک مسترسرویس آماده خدمت رسانی است.

روند سفارش خدمات سمپاشي ساختمان در مستر سرویس چگونه است؟

هر زمان که نیاز به خدمات سمپاشی داشتید، می‌توانید سفارش خود را به‌صورت رایگان در مسترسرویس ثبت کنید. همین‌که دکمه «ثبت رایگان سفارش» را بزنید کار ثبت سفارش شروع می‌شود. در ابتدا باید محلی که نیاز به سمپاشی دارد، تعداد واحدها و متراژ ساختمان را مشخص کنید. اگر آفت و حشرات موجود در ساختمان را می‌شناسید نیز می‌توانید آن را در این قسمت تعیین کنید. توضیحات تکمیلی نیز باعث می‌شود متخصص شناخت بهتری نسبت به خدماتی که نیاز دارید داشته باشد. در انتها با تعیین روز، زمان و آدرس موردنظر خود ثبت سفارش شما به پایان برسد و می‌توانید منتظر پیشنهاد متخصص‌ها باقی بمانید.

‌‌‌هزینه سمپاشی منازل و ساختمان‌ها چقدر است؟

عوامل متعددی بر نرخ سمپاشی منازل تأثیرگذار هستند ازجمله موقعیت و کاربری ساختمان، مساحت و تعداد طبقات، نوع جانوران موذی و نوع سم مصرفی بر قیمت تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل قیمت سمپاشی سوسک و پشه با ‌قیمت سمپاشی موریانه متفاوت خواهد بود. همچنین هزینه سمپاشی منازل با هزینه سمپاشی بیمارستان و محیط‌های این‌چنینی متفاوت خواهد بود؛ اما ویژگی مسترسرویس این است که در آن باقیمت‌های شفاف و روشن مواجه هستید و به‌راحتی می‌توانید از متخصص‌ها کمک بگیرید و با مشاوره آن‌ها، قیمت سمپاشی ساختمان به صورت نهایی را به دست بیاورید و سپس تصمیم به سمپاشی مکان مورد نظر خود بگیرید.

چطور به کیفیت خدمات سمپاشی منزل مستر سرویس اطمینان کنم؟

اگر قصد سمپاشی آپارتمان، سمپاشی اداره و شرکت و سمپاشی بیمارستان دارید، اگر به دنبال سمپاشی آشپزخانه و کارگاه هستید، اگر به دنبال سمپاشی پشه و مگس هستید و یا تصمیم به سمپاشی سوسک حمام و سوسک ریز را دارید و اگر به هر نوع سم برای دفع حشرات و جانوران موزی نیاز دارید، بهترین انتخاب برای شما مسترسرویس است.

متخصصان مستر سرویس با تجربه و سابقه درخشان در خدمت شما هستند تا هرچه بیشتر آسایش و آرامش را تجربه کنید. فرقی نمی‌کند شما به دنبال راحت شدن از شر مزاحمت‌های سوسک‌ها، موریانه‌ها و یا موش‌ها باشید، درهرصورت متخصصان ما بهترین و سریع‌ترین راهکار را برای از بین بردن و جلوگیری از ورود دوباره آن‌ها به مکان موردنظر شما را ارائه خواهند داد. در نظر داشته باشید سمپاشی با رعایت کلیه نکات ایمنی انجام می‌شود و تمامی سموم مورداستفاده دارای مجوز هستند. شما همچنین می‌توانید برای اطمینان بیشتر و انتخاب بهتر، از نظرات کاربران دیگر کمک بگیرید و مناسب‌ترین متخصص را انتخاب کنید.

اگر شما نیز هم به سمپاشی منازل در شمال و جنوب تهران و البرز نیاز دارید، اگر به سمپاشی ساختمان در غرب و شرق تهران و البرز احتیاج دارید و اگر قصد سمپاشی ساختمان اداری و تجاری را دارید، همین حالا سفارش خود را به‌صورت رایگان در مستر سرویس ثبت کنید و از بهترین شرکت سمپاشی در تهران و البرز کمک بگیرید.