نظافت و پذیرایی

نظافت منزل و تمیزی محل زندگی از مواردی بوده که از ابتدای زندگی انسان ها مورد اهمیت بوده است. نظافت خانه امری است که به طور مستقیم با بهداشت و سلامتی افراد ارتباط دارد و به همین خاطر است که همه ی ما برای پاکیزه نگه داشتن خانه های خود به نظافت منزل می پردازیم.گاهی اوقات به دلیل مشغله های کاری، فرصت کافی برای نظافت منزل خود را نداریم. در اینجور وقت ها می توانیم با استفاده از اپلیکیشن نظافت منزل یا خدمات نظافت آنلاین در سایت مسترسرویس، از شرکت هایی که خدمات نظافتی را ارائه می کنند کمک بگیریم.

نظافت منزل و آپارتمان توسط کارگر نظافت حرفه‌ای

همه ما دوست داریم خانه‌هایمان همیشه تمیز و مرتب باشد و تمامی اسباب‌اثاثیه در جای خود قرار داشته باشند و به همین دلیل به نظافت منزل اهمیت می‌دهیم. کسی ‌خانه به‌هم‌ریخته را دوست ندارد ولی مگر می‌شود خانه همیشه تمیز بماند؟ حتی خانه‌هایی که کمترین رفت‌وآمد را دارند و نظافت روزانه در آن‌ها انجام می‌شود نیز مورد هجوم گردوغبار قرار می‌گیرند. به همین دلیل باید هر چند وقت یک‌بار به گردگیری و نظافت منزل بپردازیم.

شما برای تمیز کردن منزل چه برنامه‌ای دارید؟ آیا برنامه هفتگی برای نظافت خانه دارید و خودتان مشغول به کار می‌شوید و یا به دلایل مختلف، کارهای نظافتی را به کارگر نظافت منزل می‌سپارید؟ وقتی تصمیم به استفاده از کارگر نظافت منزل می‌گیرید به چه کسی اعتماد می‌کنید؟ اگر شما هم برای تمیز کردن خانه، گردگیری کردن منزل، خانه‌تکانی و هر کار دیگر مربوط به نظافت منزل در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران به کمک یک شرکت نظافت منزل نیاز دارید، ما به شما کمک می‌کنیم تا به بهترین نظافتچی منزل خانم یا آقا در تهران دسترسی داشته باشید.

درخواست خدمات نظافت منزل فوری در تهران و البرز

حتماً برای شما هم پیش‌آمده برای انجام یک نظافت ساده در منزل ساعت‌ها مشغول بوده‌اید ولی در نهایت خانه آن‌طور که موردنظرتان بوده تمیزنشده باشد. شاید هم به دلیل مشغله‌ کاری نتوانسته‌اید آن‌طور که باید خانه را تمیز کنید. در این مواقع بهتر است کار را به نظافتچی منازل سپرد؛ زیرا این افراد به دلیل تخصص و مهارت خود، در مدت‌زمان کوتاه، بازدهی بالاتری را خواهند داشت و کارهای نظافتی منزل را سریع‌تر تمام می‌کنند.

هرکسی برای اینکه کارهایش به شیوه درست انجام شود از متخصص‌ها کمک می‌گیرد. شما نیز می‌توانید با کمک گرفتن از کارگر نظافچی، کارهای خانه را به شکل بهتری پیش ببرید و وقت و زمان خود را برای کارهایی مانند کتاب خواندن، فیلم دیدن، تفریح، سرگرمی، همراه با خانواده صرف کنید.

خدمات نظافت منزل مستر سرویس برای تمام اقشار

بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های کاری فرصت کمی برای نظافت آپارتمان و خانه خود پیدا می‌کنند؛ ولی تمیز بودن خانه، بر روحیه تمامی افراد خانواده تأثیر می‌گذارد و باید توجه ویژه‌ای به آن داشت. همه افراد می‌توانند از خدمات نظافتی مستر سرویس استفاده کنند تا وقت بیشتری برای خود و خانواده‌شان داشته باشند. پس:

 • اگر به نظم و ترتیب در انجام کارها اهمیت می‌دهید و دوست دارید نظافت خانه روی برنامه انجام شود.
 • اگر شاغل هستید و فرصت نظافت کردن منزل را پیدا نمی‌کنید.
 • اگر فرزند کوچک دارید و وقت کمتری برای رسیدگی به خانه و تمیز کردن خانه دارید.
 • اگر به دلیل افزایش سن و کهولت نمی‌توانید کارهای سنگین خانه را به‌تنهایی انجام دهید.
 • اگر به دلیل مشکلات جسمی و بیماری، توانایی انجام کارهای خانه را ندارید.
 • اگر مجرد هستید و فرصت و مهارت لازم برای انجام نظافت منزل را ندارید.
 • اگر مهمان دارید و برای انجام کارها به کمک نیاز دارید.
 • اگر دوست دارید وقت و انرژی خود را صرف خانواده کنید و کارهای منزل را به متخصص‌های نظافت بسپارید.
 • و اگر هر مانع دیگری پیش روی شماست و نمی‌توانید خودتان کار نظافت را انجام دهید، می‌توانید از خدمات نظافت منزل مستر سرویس استفاده کنید ‌

انواع خدمات تمیزکاری در سرویس نظافت منازل مستر سرویس

تقریباً تمام امور تمیز کردن خانه را می‌توان به دست کارگر خدماتی و نظافت منزل مسترسرویس سپرد. این خدمات شامل مرتب کردن خانه، جارو زدن، شستن کف و دیوار، گردگیری وسایل خانه، نظافت اتاق‌ها، شست‌و‌شوی حمام و سرویس بهداشتی، پاک کردن پنجره و شیشه‌های داخلی، نظافت آشپزخانه، نظافت کابینت‌ها، شستن ظروف و لباس‌ها و تمامی خدمات نظافتی موردنیاز در خانه می‌شود. شما برای انجام هرکدام از خدمات نظافت منزل می‌توانید از متخصص‌های نظافتی مسترسرویس کمک بگیرید.‌

نظافت منزل توسط خانم یا آقا‌؛ هر آنچه شما بخواهید

حتما برای شما هم این سوال پیش‌آمده که «برای انتخاب یک کارگر خوب برای نظافت منزل چه باید کرد؟» انتخاب نظافتچی منزل به نیاز شما بستگی دارد. بسیاری از افراد نظافت منزل توسط خانم را ترجیح می‌دهند زیرا اعتقاد دارند خانم‌ها با دقت و دلسوزی بیشتری به کار نظافت خانه مشغول می‌شوند.

البته برخی از کارهای خانه سخت‌تر است و نیاز به توانایی فیزیکی بالاتری دارد که در این مواقع بهتر است کار نظافت منزل توسط آقایان انجام شود. شما می‌توانید نسبت به نیازی که دارید متخصص موردنظر خود را انتخاب کنید و خیالتان از بابت درست انجام‌شدن کار راحت باشد. ‌

بهترین زمان برای نظافت منزل

معمولا در انتهای فصول و یا در پایان سال، خانم‌ها مشغول خانه‌تکانی و نظافت می‌شوند؛ اما به‌طورحتم یک یا دوبار نظافت در سال کافی نیست! وقتی خانه به‌طور مداوم مورد نظافت قرار بگیرید دیگر نیاز نیست در روزهای آخر سال با عجله به تمیز کردن کل خانه پرداخت.

اینجاست که مسترسرویس به کار شما می‌آید و بهترین خدمات نظافت منازل با کمک نظافتچی منزل مطمئن را به شما عزیزان ارائه می‌کند. هر زمان که نیاز به کمک داشته باشید ما در کنار شما خواهیم بود. تنها کافیست روز و ساعت موردنظر خود را تعیین کنید تا در اسرع وقت متخصصان ما در خدمت شما باشند.‌

هزینه نظافت منزل و کارگر نظافت منزل

هزینه نظافت منزل به میزان ساعتی که به نظافتچی نیاز دارید، بستگی دارد. گاهی ممکن است خانه به قدری کثیف باشد که باید ساعت‌ها نظافت شود. لیست قیمت نظافت منزل در مسترسرویس واضح و روشن است و شما می‌توانید در همین صفحه قیمت‌ها را مشاهده کنید و از قیمت حدودی خدمات آگاه شوید. نرخ نظافت منزل به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود و شما بر اساس میزان ساعتی که از کارگر نظافت کمک می‌گیرید، هزینه پرداخت خواهید کرد؛ بنابراین با محاسبه ساعت کارکرد، هزینه را پرداخت می‌کنید و دیگر لازم نیست که پرداخت اضافه داشته باشید.

منطقه‌های تحت پوشش شرکت‌های نظافت منزل مسترسرویس

مستر سرویس به عنوان بهترین شرکت نظافت منزل در تهران و البرز در کنار شماست تا بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات نظافتی را به شما ارائه کند. مسترسرویس هم اکنون در تمامی مناطق و محله‌های تهران در دسترس شما است و کافی است سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت، بهترین کارگر نظافت منزل در اختیارتان باشد.‌

 • شرکت نظافت منزل غرب تهران
 • شرکت نظافت منزل شرق تهران
 • شرکت نظافت منزل شمال تهران
 • شرکت نظافت منزل جنوب تهران
 • شرکت نظافت منزل مرکز تهران
 • شرکت نظافت منزل مرکز البرز
 •  

کیفیت بالای خدمات نظافچی منزل مستر سرویس

یکی از ویژگی‌های کمک گرفتن از مستر سرویس، امنیت است؛ زیرا شما از افرادی کمک می‌گیرید که زیر نظر مسترسرویس قرار دارند و کوچک‌ترین خطای آن‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. فرآیند انتخاب نظافتچی ها و عبور از فیلتر مسترسرویس نیز باعث شده افراد درستکار، سالم، کاری و منظم در این سیستم قرار بگیرند.

هر شرکت نظافتی یا شرکت خدمات منزل سعی می‌کند افراد مورد اعتماد برای نظافت خانه‌ها را معرفی کند تا خوش‌نامی خودش نیز حفظ شود. پس با خیال راحت از نظافتچی‌های مطمئن مسترسرویس استفاده کنید.

مستر سرویس هر کاری را به شما معرفی می‌کند. فرق نمی‌کند به دنبال تمیز کردن شیشه‌ها باشید و یا دوست داشته باشید گردگیری منزل را انجام دهید. حتی برای جارو کردن و تمیز کردن اتاق و آشپزخانه هم مسترسرویس بهترین انتخاب است؛ زیرا برای کوچک‌ترین کارها نیز از متخصص‌ها استفاده می‌کند. همین حالا و در هرکجای تهران که هستید می‌توانید به‌راحتی سفارش خدمات نظافت منزل در محل موردنظر خود را ثبت کنید و از خدمات باکیفیت و شفاف مستر سرویس بهره ببرید.